עבור לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • Admin

   דרושים מנהלי פורומים!   06/01/18

   דרושים מנהלי פורמים! אם יש לכם נסיון באחד האשכולות, אתם מוזמנים לשלוח לי הודעה בפרטי על הצעתכם ואשכול אותה בכובד ראש.  בתודה, Anonymous.
  • Anonymous

   V.I.P חבילות   11/01/18

   חבילות הVIP של קהילת הCSGO של PlayersISR   באשכול זה יפורט כל המידע בקשר לחבילות הVIP שלנו. מהי חבילת הVIP ולמה לנו לקנו אותה? חבילת הVIP היא חבילה אשר עולה כסף (זול מאוד) ובה תוכלו לקבל דברים נדירים ואפילו יתרון על שחקנים אחרים שרק אנשים שקנו את חבילות הVIP יוכלו לקבל.   מה מקבלים בדיוק בחבילת הVIP? הפירוט המלא של חבילת הVIP: 5 אלף קרדיטים בשרתי המשחק (CS:GO) תאג של V.I.P (צבעוני) סקין מיוחד לטרור וסקין מיוחד לסיטי.  דוגמה       כחול - CT      אדום - T פקודה אשר תוסיך לחיים שלכם 50 חיים. (heal/) (אך ורק שיהיה חסר חיים!!) (הפקודה לא תוסיף לכם חיים מעבר ל100)   את חבילות הVIP יש לנו בכמה סוגים 1/2/3/4: חבילה 1: מחיר: 12 שקל זמן: לשבועיים   חבילה 2: מחיר: 20 שקל זמן: חודש   חבילה 3: מחיר: 33 שקל זמן: חודשיים   חבילה 4: מחיר :  80 שקל זמן : לתמיד בחבילה 4, PlayersISR מחויבים לשחקן בנושאים הללו. השחקן רשאי לקנות את החבילה רק אחרי שהוא קרא ואישר את התנאים הללו! *אין החזר כספי אחרי הקנייה!     (חשוב לציין שבכל החבילות מקבלים את כל הפריטים שתיארנו למעלה והדבר היחיד ששונה זה כמות הזמן)     את דרך התשלום נעביר דרך PayPal דרך הקישור הבא. נא לשים את הסכום המדויק!!!   אחרי שהזנתם את המחיר נא ללחוץ הבא ומלאות את הטופס הבא ולשלוח עם התשלום: שם בפורום: שם בסטים: שם בדיסקורד: איזה חבילה קניתי 1/2/3/4:   אם אין לכם פייפאל אנחנו נקבל גם סקינים (לפי מחיר OPSkins) נא ליצור קשר בנוגע להעברת הסקינים או אם נתקלתם בבעיה אך ורק עם :  @Anonymous @Jeremy @AlmogDd.co.il     בברכה הנהלת PlayersISR!!!  

לידרבורד


תוכן פופולרית

Showing most liked content on 12/01/18 בכל התחומים

 1. 1 point
  נא לפתוח הצעה כראוי לפי האשכול הבא: ננעל.
 2. 1 point
  חוקים לשרת הקומבט סארף 1.אסור להתכמפר בjail שהוא פתוח [כלומר לא נעול ] 2.אסור להתכמפר בspwan יותר מ10 שניות מתחילת הראונד 3.אסור להרוג במריו 4.אסור לעקב בביהופ שאתה אחרון 5.אסור להיות במריו יותר מחצי דקה 6.אסור להיות קמפר על tleport 7.אסור לא להיות בתזוזה יותר מחצי דקה 8.אסור להיות קמפר בW יותר מ15 שניות 9.אסור לקפוץ לגייל בחמש שניות שחזרת לחיים 10.אסור להיות במריו יותר מ30 שניות 11. אסור להיות בגייל יותר מ30 שניות 12.אסור לנעול תגייל בזמן AR חוקים במפה surf_green_impact_csgo_v1 1. לא לעקב בביהופ כשאתה אחרון לא לעקב בביהופ כשאתה אחרון 2. לא להתקמפר בטלפורטים 3.לא להתקמפר בספאונים בתחילת ראונד (כלומר יותר מ10 שניות). 4.אסור להתקמפר בסייט כשהבומב לא מוטמנת. חוקים במפה surf_ski_ 2 _go 1.אסור להרוג במריו 2. אסור להרוג בW 3.אסור להתכמפר בW יותר מ30 שניות 4.אסור להתכמפר בספאונים יותר מ10 שניות 5.אסור לנעול תגייל בזמן AR 6.אסור להתכמפר בגייל יותר מ10 שניות
 3. 1 point
  PlayersISR 1.אסור לקלל 2. אסור לצעוק 3.אין להתגרות/להתחכם עם שחקן בקהילה בשום דרך שהיא! 4.במידה וחבר צוות אומר לכם לעשות משהו, יש לבצע אותו ולא להתווכח. במידה ואתם חושבים שהמעשה לא היה מוצדק, יש לפנות לצוות האחראי על אותו האדמין. 5.מותר לאדמין להעניש ללא אזהרה מוקדמת. 6.אין להשמיע הקלטות, שירים, לשיר או להספים בשרתים. 7.אין לנצל באגים. 8.אין להשתמש בהערות גזעניות בכל דרך כלשהי. 10.אין לבצע סחר בקרדיטים (למכור למישהו קרדיטים תמורת כסף). 11.אין להתחזות לשחקן \ אדמין. 12.אין לפרסם פרטים אישיים בשום דרך שהיא! 13.אין להישאר AFK בשרתים במטרה לקבל קרדיטים. 14. אין לקלל, להעליב, לריב, להתגרות או לפגוע בשחקנים בשום דרך שהיא. 15.אין לדבר או לנהל דיונים בכל דבר אשר קשור לדת. 16.אין להתחצף ולהתערב בעבודתו של האדמין, ואין להגיד לו איך לפעול.
×