• הכרזות מערכת

• Assaf

סופרגיימ בסקייפ   27/03/17

שלום חברים יקרים! - אנחנו זמינים גם בסקייפ.  פתחנו קבוצת סקייפ לפורום שלנו!!!...  מענה על כל השאלות! וקבלת עדכונים.
      בואו בשביל הכיף!~ https://join.skype.com/duLgGYQLqKwu

-----------------------------
      דיסקורד מגיע בקרוב.. שמרו על קשר. 
Omri

דיון דיון | אנימה אהובה/איזה אנימות ראיתם

שלום לכולם,

אז הדיון להיום הוא-

איזה אנימות ראיתם ואיזה אנימה היא האהובה עליכם

הסבר

האם ראיתם מספר אנימות שונות?

הכוונה היא ליותר מאחת או עם בכלל לא.

האנימה האהובה עליכם-

האנימה שאתם הכי אוהבים לראות אותה והכי זורם לראות אותה.

ועכשיו הדיון

1. האנימה האהובה עליי היא-

2. הדמות המרכזית שם היא-

3. האם אני ממליץ עליה-

4. האנימות שאני ראיתי הן-

5. לפני כמה זמן ראית כל אנימה-

תוצאת תמונה עבור דרגון בול

האנימה שאני ראיתי

ספויילר

אני אישית ראיתי רק דרגון בול, אבל אני חושב לראות עוד כמה אנימות, אני עדיין חוש שגם אז דרגון בול תהיה האהובה עליי.

שיהיה דיון פורה ומעניין.

0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפני לא מעט זמן ראיתי את האנימה AKAME GA KILL וראיתי שרמות הכוח שם יכולות להשתוות לרמות הכוח בדרגון בול, הדמות האהובה עלי משם היא אקמה בגלל שהיא המתנקשת הכי טובה שיש מפני שהחרב שלה מוראסמה היא אחד מתוך 48 נשקים קיסריים בעלי יכולות מדהימות והיא יכולה להרוג כל יצור חי שנפגע ממנה במכה אחת בעזרת זה שהיא מחדירה רעל קטלני לתוך הגוף שמת אחרי כמה שניות. אבל אם היא חותכת את עצמה אז היא מקבלת את האנרגיה של כל האנשים שהיא הרגה ונהיית אפילו חזקה יותר (בהחלט יהיה מעניין לראות קרב שלה ושל היט כדי לדעת מי מתנקש טוב יותר), האנימות שאני ראיתי הן: דרגון בול (כל העונות והסרטים), אקמה גה קיל, FIRST SQUAD: THE MOMENT OF TRUTH (אנימה שנעשתה בשיתוף פעולה בין הרוסים ליפנים, אף אחד שם לא מתקרב לרמות האנרגיה בדרגון בול אבל עדיין מעניין לראות) וכמובן כל אנימה ששדרו בארץ בערוץ הילדים

0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי רק דרגון בול והיא הכי טובה שיש ככה שאין לי מה להמליץ חוץ מדרגון בול זי הכי טוב

0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ברצינות, אתם צריכים לראות עוד אנימות חוץ מדרגון בול. יש כל כך הרבה אנימות אחרות שאפשר לאהוב שהן גם טובות כמו דרגון בול

0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה!  יש המון אנימות מצוינות ומדהימות ביופיין אפילו יותר מדרגון בול! 
אני לא יכול להגיד מי האנימה הכי טובה , כי עוד לא צפיתי בכל האנימות :P 

0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.