• הכרזות מערכת

• Assaf

סופרגיימ בסקייפ   27/03/17

שלום חברים יקרים! - אנחנו זמינים גם בסקייפ.  פתחנו קבוצת סקייפ לפורום שלנו!!!...  מענה על כל השאלות! וקבלת עדכונים.
      בואו בשביל הכיף!~ https://join.skype.com/duLgGYQLqKwu

-----------------------------
      דיסקורד מגיע בקרוב.. שמרו על קשר. 
Omri

הצעת ניהול פורום סדרות וסרטים

היי!

אני והילה רוצים להפעיל את פורום סדרות וסרטים!

אנחנו צוות מושלם כל אחד טוב בתחום!

הוצאנו יותר מדי אשכולות מושקעים מאז שהוא נפתח (לא לפני הרבה זמן...)

האשכולות-

ספויילר

ספויילר

אוקי!

שמתי 4 אשכולות מושקעים של כל אחד,

אנחנו ממש נשקיע!

נפעיל את הפורום נעשה פעילויות ונפקח עליו הכי טוב שאפשר!

מקווה לתגובות בונות!

0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני בעד. @EliGoku

0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ממש נישמח לנהל אותו ונעשה מלא פיילויות וננהל יחד והוא יהיה ממש פורום מדהים ופעיל ונפקח מעולה במטיחים לעשות מימנו פורום מרכזי יחד עם שני הפורומים האחרים שלנו כל אחד ינהל פורום וחצי וישקיע בו מלא

הפורום הזה לא קשור לפורום דרגון בול כללי שאני מנהלת ופורום תחביבים שעמרי מנהל עם ננהל אותו אנחנו עדין נשארים גם עם הפורומים האחרים שלנו כל אחד מנהל פורום וחצי

נערך היום על-ידי hilablue
0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתם השקעתם וזה יפה אבל לא נראה לי, כי שניכם כבר מנהלי פורום וזה לא עובד ככה. מצטער 

@EliGoku אשמח לשמוע את דעתך.

0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אבל מה הבעיה לנהל פורום וחצי גם ככה אין הרבה מנהלים ואנחנו ממש רוצים להשקיע עם סמכות עם אתה מבין ונעשה מלא פעילויות ודברים מומלצים ועוד....

0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הפורום יפתח במידה ותהיה דרישה מצד משתמשים נוספים. אך הצעתכם לניהול נדחתה לפחות מבחינתי. (בצער רב ומכמה סיבות)

1. לא הגיוני ששתי מנהלים יהיו אחראים על פורום אחד. הדרישה היא מנהל פורום אחד בלבד.

2. אתם משקיעים ובצורה שראויה לשבח, אך אני חושב שראוי לתת הזדמנות למשתמשים נוספים להשקיע. לכן אני מעדיף שמשתמש אחר יקח את תפקיד הניהול על הפורום.

במידה ואני טועה ודעתי איננה נכונה אתם מוזמנים להשיב, ואשמח לדעתכם כמובן. @DarkAce @אסף סבתי

0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם אלי. 
רצוי שינהל מנהל אחד בלבד. ואנחנו רוצים לפתוח את ההזדמנות הזאת למשתמשים נוספים. 

ננעל. תוכלו להציע (או מישהו מכם) בקשת ניהול בעוד 3 שבועות. 

0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין צורך שנציע את עצמנו שוב הטענה נכונה כל מנהל אחראי אל פורום אחד אבל בכל מיקרה נמשיך להשקיע בפורום הזה ובפורומים אחרים מסכימה איתכם גם ותודה על הכנות

נערך היום על-ידי hilablue
0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
hilablue, ב-Wed Mar 15 2017 16:33:58 GMT+0200 אמר:

אין צורך שנציע את עצמנו שוב הטענה נכונה כל מנהל אחראי אל פורום אחד אבל בכל מיקרה נמשיך להשקיע בפורום הזה ובפורומים אחרים מסכימה איתכם גם ותודה על הכנות

נכון שכל מנהל אחראי על פורום אחד לכל אחד ממכם יש תפקיד משהו אבל.. אנחנו לא מונעים ממכם להתקדם ולקדם ולשפר תפורום אם כך יש פה סיכון אם למשל יבוא משתמש וירצה לנהל פורום בו יש שני מנהלים .. 

תקשיבו שלא תבינו לא נכון אני בעד אז אני ו @Eli נדון בעיניין זה אם לאפשר למנהלי פורום לנהל שני פורומים כמובן שגם כצוות ונחזיר לנושא זה תשובה . 

למה שלא ניתן למנהלים שמשקעים להתקדם יותר מזה .

0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה אריאל מחכים לתשובה

0

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.