עבור לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • BlackBurn

   קול קורא לחברי צוות גיימינג   12/03/18

     כחלק מהתקדמות האתר והרצון שלנו לתרום לתוכן איכותי ביותר עבור גולשיו, אנו מכריזים על פתיחתו של צוות גיימינג. צוות גיימינג יהיה אחראי לספק לכם את התוכן האיכותי ביותר בנושאי הגיימינג, באם מדובר על: חדשות, סיקורים, פרסומים, חידושים ועוד. הנהלת הצוות מחפשת אחר אנשים עם ניסיון בכתיבה, המעוניינים להצטרף לצוות ולהיות חלק בלתי נפרד ממנו, מהנהלת האתר. חושבים שאתם עונים לקריטריונים? בוער בכם הרצון לכתוב?   הגישו את הטופס ואולי תזכו להיות חלק מהצוות האיכותי שהאתר יכול לספק לכם.   Players-ISR יש למה לצפות...   עקבו אחר עדכוני האתר בשרת הדיסקורד היוקרתי שלנו!
  • PlayersISR

   ◄ לוח דרושים לאתר   12/03/18

     דרושים מנהלים לשלל הפורומים באתר.  במידה ואתם מעוניינים בכך הציעו את עצמכם, על פי הטופס, באשכולות הבאים: - דרושים מנהלים לפורום PUBG - דרושים מנהלים לפורום Minecraft - דרושים מנהלים לפורום OverWatch - דרושים מנהלים לפורום מוזיקה - דרושים מנהלים לפורום סרטים וסדרות טלוויזיה - דרושים מנהלים לפורום טכנולוגיה וגאדג'טים   בברכה, הנהלת האתר. 
  • Apophis

   מקרא דרגות חדש באתר - חובה קריאה!   10/03/18

   מקרא דרגות: בעלים - האיש אשר האתר והקהילה נמצאים בבעלותו (Almogd.co.il).   יו"ר הקהילה - יו"ר הקהילה הוא אדם אשר מנהל את המנהלים הראשיים, המנכ"ל והמפקח הגלובלי באתר, בשרתי הדיבור ובקהילת המשחק.   מנכ"ל - תפקידו של מנכ"ל הקהילה הוא להוביל את צוות הניהול קדימה אל הצלחה באתר, להיות אוזן קשבת לצוות ההנהלה ולמשתמשים ולקבל החלטות בנושאים רבים.   מנהל ראשי - מנהל ראשי הוא יד ימינו של המנכ"ל, תפקידו להעביר למנכ"ל מידע באופן שותף על פעילות צוות הניהול באתר, ב-Discord, ב-TeamSpeak ובשרתים של הקהילה. למנהל ראשי קיימת הסמכות למנות מפקח גלובלי, מנהל פורום ומנהלים בקהילת המשחק.   מפקח גלובלי - מפקח גלובלי הוא האדם אשר אחראי על הפורומים באתר. לדאוג לסדר וארגון, למנות מנהלים למגוון פורומים ולעלות את התוכן בהם.   מפקח פורום - תפקידו של מפקח הפורום הוא לשמור על סדר וארגון של מנהלי הפורום. למפקח פורום יש את הסמכות למנות מנהלים אשר ינהלו את הפורום.   מנהל פורום - מנהל הפורום הוא הדרג האחרון והחשוב ביותר בהיררכית הניהול באתר. תפקידו של מנהל פורום הוא לקדם את הפורום, תוך הפעלת מגוון אתגרים שיעלו את פעילות הפורום. בנוסף לכך, על מנהל הפורום לדאוג שהמשתמשים שומרים על חוקי האתר.   קהילת משחק - דרגה זו מתחלקת לארבע דרגות:  1. מנהל קהילת משחק. תפקידו של מנהל קהילת המשחק הוא לדאוג לפעילות שותפת של השרתים תוך שיתוף פעולה מלא עם מתכנת השרתים. 2. מנהל שרת משחק. תפקידו של מנהל השרת הוא לדאוג לתפקודו של השרת בפרט ולצוות מסור והגון שיכול לשמור על השרת כאשר מנהל השרת לא נמצא. 3. סגן מנהל השרת. תפקידו של סגן מנהל השרת הוא לדאוג לתפעול שותף של האדמינים בשרת ולהיות אוזן קשבת של שחקן אשר נתקל בבעיות עם אחד האדמינים. 4. אדמין בשרת. תפקידו של האדמין בשרת הוא לדאוג שהשחקנים שומרים על חוקי המשחק בשרת. האדמין עובד בשיתוף פעולה מלא עם סגן מנהל השרת.   מגה גיימר - הדרגה הנחשקת של הקהילה, מקנה לכם רול מיוחד בפורום, דיסקורד והטים ספיק. זה נותן צבע מיוחד ועוד הטבות חדשות בקרוב.   אורח כבוד - אורח כבוד הוא משתמש אשר תרם רבות לקהילה. תרומה זו יכולה להיות כספית או תרומה לא כספית לאתר שהיא לאורך זמן. בדרך כלל, לעיתים, אורח כבוד יהיה מפקח / מנהל פורום לשעבר.   משתמש רשום - משתמש אשר נרשם לאתר ואינו לוקח חלק בצוות הניהול / צוות שרתים.   מורחק - משתמש אשר עבר על חוקי הפורום והנהלת האתר הרחיקה אותו.   בברכה, הנהלת האתר והקהילה.


×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.