עבור לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • Admin

   דרושים מנהלי פורומים!   06/01/18

   דרושים מנהלי פורמים! אם יש לכם נסיון באחד האשכולות, אתם מוזמנים לשלוח לי הודעה בפרטי על הצעתכם ואשכול אותה בכובד ראש.  בתודה, Anonymous.
  • Anonymous

   V.I.P חבילות   11/01/18

   חבילות הVIP של קהילת הCSGO של PlayersISR   באשכול זה יפורט כל המידע בקשר לחבילות הVIP שלנו. מהי חבילת הVIP ולמה לנו לקנו אותה? חבילת הVIP היא חבילה אשר עולה כסף (זול מאוד) ובה תוכלו לקבל דברים נדירים ואפילו יתרון על שחקנים אחרים שרק אנשים שקנו את חבילות הVIP יוכלו לקבל.   מה מקבלים בדיוק בחבילת הVIP? הפירוט המלא של חבילת הVIP: 5 אלף קרדיטים בשרתי המשחק (CS:GO) תאג של V.I.P (צבעוני) סקין מיוחד לטרור וסקין מיוחד לסיטי.  דוגמה       כחול - CT      אדום - T פקודה אשר תוסיך לחיים שלכם 50 חיים. (heal/) (אך ורק שיהיה חסר חיים!!) (הפקודה לא תוסיף לכם חיים מעבר ל100)   את חבילות הVIP יש לנו בכמה סוגים 1/2/3/4: חבילה 1: מחיר: 12 שקל זמן: לשבועיים   חבילה 2: מחיר: 20 שקל זמן: חודש   חבילה 3: מחיר: 33 שקל זמן: חודשיים   חבילה 4: מחיר :  80 שקל זמן : לתמיד בחבילה 4, PlayersISR מחויבים לשחקן בנושאים הללו. השחקן רשאי לקנות את החבילה רק אחרי שהוא קרא ואישר את התנאים הללו! *אין החזר כספי אחרי הקנייה!     (חשוב לציין שבכל החבילות מקבלים את כל הפריטים שתיארנו למעלה והדבר היחיד ששונה זה כמות הזמן)     את דרך התשלום נעביר דרך PayPal דרך הקישור הבא. נא לשים את הסכום המדויק!!!   אחרי שהזנתם את המחיר נא ללחוץ הבא ומלאות את הטופס הבא ולשלוח עם התשלום: שם בפורום: שם בסטים: שם בדיסקורד: איזה חבילה קניתי 1/2/3/4:   אם אין לכם פייפאל אנחנו נקבל גם סקינים (לפי מחיר OPSkins) נא ליצור קשר בנוגע להעברת הסקינים או אם נתקלתם בבעיה אך ורק עם :  @Anonymous @Jeremy @AlmogDd.co.il     בברכה הנהלת PlayersISR!!!  
Buford

אז קצת על המשחק

Recommended Posts

PlayerUnknown's Battlegrounds

PlayerUnknown's Battlegrounds (או בקיצור PUBG) הוא משחק וידאו רב-משתתפים מארכיטקטורת Battle Royale שפותח ויצא לאור בשם הסטודיו Bluehole Studio Inc.

המשחק מבוסס על מודיפיקציה למשחקים אחרים שפותחו על ידי ברנדון גרין בהשראת הסרט היפני Battle Royale, ולאחר מכן התפתחו למשחק בפני עצמו.

המשחק נפתח כאשר עד 100 שחקנים (בודדים או בקבוצות) צונחים ממטוס אל מפה בגודל של 8 על 8 ק"מ. מסלול הטיסה של המטוס משתנה ממשחק למשחק, מה שמצריך את השחקנים לחשוב במהירות מתי המועד והמקום הנבון ביותר לצנוח. השחקנים מתחילים ללא ציוד וצריכים לאסוף ציוד (כגון נשקיםתחמושתקסדותתיקיםאפודי מגןציוד רפואי וכדומה) מבלי שיהרגו אותם. אם שחקן נהרג, שחקנים אחרים יכולים לקחת את הציוד שהוא אסף במשחק.

בחלק מהאתרים במפה יש סיכויים גבוהים יותר למצוא ציוד טוב יותר מאשר באתרים אחרים. ניתן לשחק במשחק בגוף ראשון או בגוף שלישי.

כל מספר דקות, האזור במפה בו ניתן לשחק מתכווץ לעבר נקודה אקראית. שחקנים שנמצאים מחוץ לאזור החדש יסבלו מירידת חיים בקצב מסוים, עד למותם או עד שייכנסו לאזור החדש (zone) שבו ניתן לשחק. במהלך המשחק, באזורים מסוימים במפה מתפוצצות פצצות, כאשר פוגעת בשחקן פצצה הוא מת ומפסיד במשחק. ניתן לדעת היכן נמצאים אזורי ההפצצות הללו - הם מסומנים במפה כעיגולים אדומים.

המשחק מסתיים כאשר נשאר רק שחקן אחד או קבוצה אחת. בממוצע, סיבוב אחד של משחק אורך כ-30 דקות ומעלה

בסוף כל משחק או כאשר השחקן מת, הוא מקבל סכום מסוים של כסף ווירטואלי אשר מחושבת לפי כמות הזמן שהשחקן שרד במשחק, כמות האנשים שהוא הרג והמקום אליו הגיע. ניתן להשתמש בכסף הווירטואלי לרכישת 'תיבות', שבהן אפשר לקבל בגדים ואביזרים שניתן ללבוש או למכור בחנות של סטים.

דעה אישית על המשחק:  לדעתי המשחק מאוד מתקדם וחדשני ועם פוטנציאל מטורף.

מה דעתכם על המשחק?

 

קרדיט:  ויקיפדיה

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה על הפרסום !

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

משחק טוב, שבור מאוד, ימשיך לשבור שיאים.

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

×